| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | SQ7NSN Witajcie | Przedstaw się | SQ7NSN | 6 | 2 056 | 15.04.2008 21:05:09 |
 | | Kolejne zmiany testowe na SR7V - 10.04.2008 [VIDEO] | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | SQ7BCE | 11 | 4 375 | 13.04.2008 02:18:09 |
 | | Sobotni wyjazd do Wólki - organizacja
| SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 10 | 1 648 | 09.04.2008 21:47:14 |
 | | Powitać znajome znaki - tu SQ7CL ze Szkocji
| Przedstaw się | SQ7CeeL | 10 | 1 731 | 06.04.2008 16:43:24 |
 | | Zmiany w działaniu przemiennika SR7V - CTCSS 88,5 [VIDEO] Relacja z instalacji nowego urządzenia | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | SQ7BCE | 18 | 7 515 | 30.03.2008 17:02:47 |
 | | konwerter usb-rs232 kwestia sterowania trx-a przez taki konwerter | Technika, konstrukcje amatorskie | sp7fll | 3 | 1 985 | 25.03.2008 08:59:17 |
 | | Yaseu FT-2400 Gubi pamiec Gubi pamiec kanałów | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | Sp327017 | 7 | 1 478 | 24.03.2008 12:31:04 |
 | | Yaesu FTL-7007 Jak zaprogramować to radio | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 5 | 2 879 | 21.03.2008 12:15:24 |
 | | Testy nowego przemiennika SR7V w klubie SP7PKI Czekamy na opinie i sugestie przed instalacją | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | SQ7BCE | 13 | 3 649 | 21.03.2008 11:11:04 |
 | | Na sprzedaż lub do naprawy Yaesu FT-757 Yaesu FT-757 | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq4cvc | 2 | 1 796 | 02.03.2008 22:03:00 |
 | | Problemy z Ic-746
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | Wynn | 3 | 2 732 | 31.01.2008 21:40:28 |
 | | Polecam specjalny fotel operatorski Siedzimy długa przy radiostacji wiec warto !!! | Linki | SQ7BCE | 2 | 1 858 | 31.01.2008 18:27:53 |
 | | Jaka jest róznica między Yaesu FT-857 a FT-897 czym się różnią te radia po za wyglądem | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 4 | 3 223 | 13.01.2008 23:44:47 |
 | | Wizyta w klubie
| SP7PKI - sprawy klubowe | sq7rl | 4 | 1 358 | 07.01.2008 22:02:55 |
 | | W 2008 r.
| SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7MHS | 5 | 1 323 | 01.01.2008 22:03:55 |
 | | Działający prototyp klubowego przemiennika SR7KP fotki + opis - nazwa kodowa przemiennika GODZILLA | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | SQ7BCE | 18 | 5 380 | 30.12.2007 00:52:57 |
 | | Kolacja Wigilijna Potwierdz udzial w spotkaniu!!!! | SP7PKI - sprawy klubowe | sq7rl | 19 | 2 365 | 19.12.2007 15:38:52 |
 | | Świąteczne Życzenia Składajmy sobie | SP7PKI - sprawy klubowe | sq7rl | 4 | 1 236 | 18.12.2007 20:10:18 |
 | | Staroci czar
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq7bcb | 1 | 1 710 | 14.12.2007 19:40:13 |
 | | Nowy przemiennik 70cm Nasze propozycje odnośnie znaku i częstotliwości | SP7PKI - sprawy klubowe | SP7UDB | 7 | 2 695 | 07.11.2007 22:53:52 |
 | | Wytyk oficjalny
| SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 2 | 1 322 | 05.11.2007 14:29:50 |
 | | Dzisiaj super poropagacja
| Informacje DX'owe i propagacyjne | SQ7BCE | 2 | 1 899 | 19.10.2007 22:21:25 |
 | | Copernicus project
| SP7PKI - sprawy klubowe | SP7UDB | 9 | 2 101 | 30.09.2007 11:44:54 |
 | | Fajna antena na allegro
| Inne | SQ7BCE | 5 | 1 774 | 23.09.2007 20:58:52 |
 | | 3Z0MSPO Fotki z targów | SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 2 | 1 219 | 04.09.2007 12:03:19 |
 | | Montujemy antene we wtorek 21.08.2007 Troche informacji od producenta | SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 12 | 2 068 | 23.08.2007 00:40:16 |
 | | Sprzedaż zasilacza i zakup anteny
| SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 10 | 3 116 | 17.08.2007 21:08:36 |
 | | Kurcze panowie nie spac tylko DX'ować
| SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 2 | 1 390 | 21.06.2007 20:53:43 |
 | | Wyjazd do Scholasterii Prosze o dokładne info, kiedy, jak i co ! | SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 4 | 2 040 | 25.05.2007 23:52:21 |
 | | sp7upm
| Przedstaw się | sp7upm | 6 | 1 587 | 23.05.2007 19:32:00 |
 | | SQ7MHS
| Przedstaw się | SQ7MHS | 2 | 1 374 | 19.05.2007 23:26:19 |
 | | Rocznica reaktywacji klubu 13 co z tym robimy ? Wpisywać propozycje | SP7PKI - sprawy klubowe | SQ7BCE | 7 | 1 643 | 12.05.2007 18:57:00 |
 | | Wyprawa na Zamek ski 07 dn 12-05-2007
| SP7PKI - sprawy klubowe | sq7rl | 5 | 1 453 | 12.05.2007 11:15:32 |
 | | ICOM IC-24ET poszukuję instrukcji i pakietu akumlatorowogo | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ7AYU | 1 | 1 400 | 12.05.2007 01:27:51 |
 | | SP7GTU Witam Wszystkich. | Przedstaw się | SP7GTU | 3 | 1 432 | 10.05.2007 23:17:28 |
 | | Witam tu SP7UDB
| Przedstaw się | SP7UDB | 5 | 2 463 | 10.05.2007 22:31:39 |
 | | Witam Dziekuje jest QUL | Przedstaw się | sq7rl | 4 | 1 567 | 10.05.2007 22:03:47 |