HOME
|
QRZ.PL
|
FILMY VIDEO
|
RADIO GIEŁDA
|
MAPA KRÓTKOFALOWCÓW
|
STRONA KLUBU SP7PKI
|
OT PZK 03
|
REGULAMIN FORUM
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
<<
<
Strona: 44 / 75
>
>>
strony:
41
42
43
[44]
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
Temat/Opis
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
Kenwood TK-8180E zapomniałem hasła
[
1
2
]
dobry_duszek
28
3 497
23.10.2014 15:56:11
Yaesu FT-60E Funkcja EAI nie aktywna
darobo76
2
603
23.10.2014 10:29:45
tait tm8110
mikros0
4
1 107
20.10.2014 17:12:09
Kenwood TS-790
sp3qfe
5
1 788
18.10.2014 00:27:29
Kabel separacyjny i do mikrofonu - Kenwood TM-D700...
sp9kn
5
744
14.10.2014 16:14:01
Icom IC-7200
[
1
2
]
opinie
SQ9MES
35
12 304
13.10.2014 22:13:27
Yaesu FT-847 - jednoczesne korzystanie z Skrzynki automatycznej i emisji cyfrowych.
sp9kn
11
2 020
12.10.2014 21:33:55
Anytone AT-3318UV-E
Zoom
2
799
11.10.2014 18:35:25
FT-847 - AudioIN z tyłu??
sp9kn
11
2 381
10.10.2014 23:40:23
A(ny)LINCO
sp7ukl
10
2 486
10.10.2014 09:30:41
jaki chiński ręczniak do 50-60 euro
2m/70cm
grower
4
1 145
05.10.2014 18:22:41
ft-757gx II + skrzynka mfj-949e i zasilacz przeróbka ATX
hc2000
15
1 384
01.10.2014 11:37:49
Kenwood TS930S dobor mikrofonu
Usuniety180918
6
903
29.09.2014 21:24:50
Kenwood TS-950SDX wersja amerykańska 110v
[
1
2
]
Transformator 230v na 110v do zasilenia radia
SQ8N
34
7 792
28.09.2014 22:15:48
Rotor z Żyrardowa
[
1
2
]
czy ktoś wie ile kosztuje?
SP4BF
27
13 056
27.09.2014 03:37:14
Wouxun KG-UV950
SP9O
2
894
26.09.2014 08:23:31
MOTOROLA RADIUS GP300 2-kanały
zwiększenie ilości kanałów
croatia1960
2
853
21.09.2014 18:13:29
Yaesu VX-7R
[
1
2
]
Głuchy RX na "odblokowanych"
sq5omw
22
4 512
14.09.2014 11:48:28
Kenwood TS - 870 rok produkcji.
pablola
3
843
12.09.2014 22:33:06
Icom IC-725
spadla czulosć i moc wyjsciowa.
SP4BF
2
914
12.09.2014 19:39:39
GM900 - problem z programowaniem.
sp9kn
4
656
10.09.2014 07:48:40
Wzmacniacz mocy KF z Chin - ktoś ma jakieś doświadczenia?
SP5ULN
8
2 479
07.09.2014 19:19:32
FT857 wyjście CAT/Linear - obciążalność pina +13,8V
SQ6OWF
7
1 377
07.09.2014 15:16:07
IC761
sp9izz
2
709
31.08.2014 21:36:15
motorola mcs2000
sq6wf
8
1 975
31.08.2014 21:21:36
yaesu ft-757gx II
hc2000
6
1 788
30.08.2014 19:21:28
Yaesu FT-747GX
sq9onx
10
1 603
29.08.2014 11:23:33
Yaesu VX-8GE - Rozblokowanie TX - jak ?
SQ9PPR
5
903
27.08.2014 16:27:47
Motorola GM360 cieknąca na zewnątrz p.cz.
ebc41
1
792
25.08.2014 21:51:59
FT 530 milczy...
sp5vr
7
953
15.08.2014 18:08:36
Alinco DR-635 usterka wyświetlacza
SQ3GJ
9
1 375
10.08.2014 21:27:37
ICOM 718 a komputer
SQ7NLG
5
1 630
09.08.2014 19:03:37
Szukam Software do Motoroli GM300
sq3knl
19
3 618
06.08.2014 06:43:07
Kenwood TS-850 saba czułość na pasmach powyżej 40 m
SP7BIX
2
757
26.07.2014 19:02:03
IC-746 - zdechła czułość na 2 m.
sp4lvc
2
990
26.07.2014 18:37:16
Ładowarka Motorola NTN7209A - non-stop świecą obie didy LED
SP94908KA
1
577
22.07.2014 08:20:11
Ciekawostka
VSS
6
1 687
21.07.2014 16:48:49
QUANSHENG TG-K4AT(UV) czy jednak TG-UV2
sp5snb
3
1 736
20.07.2014 00:15:58
TJ5A SSB CW
trx kit
sp5nvx
3
1 277
19.07.2014 23:04:40
Flex 1500
Problem z pasmami 40/80/160M
sq9mda
10
3 519
19.07.2014 22:20:43
<<
<
Strona: 44 / 75
>
>>
strony:
41
42
43
[44]
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny