HOME
|
QRZ.PL
|
FILMY VIDEO
|
RADIO GIEŁDA
|
MAPA KRÓTKOFALOWCÓW
|
STRONA KLUBU SP7PKI
|
OT PZK 03
|
REGULAMIN FORUM
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
<<
<
Strona: 72 / 75
>
>>
strony:
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
[72]
73
74
75
Temat/Opis
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
Yaesu VX-1000 - oprogramowanie
sp3cad
3
2 082
10.09.2010 15:19:25
resetowanie radia
Czy usuwana jest tez kalibracja?
stm1
6
1 257
07.09.2010 11:37:03
navcomm
jak odblokować
alex23
10
2 066
04.09.2010 23:15:22
IC-255E i gasnący wyświetlacz
[
1
2
]
usuniety8_02_2021
31
3 459
29.08.2010 08:45:52
radiotelefony
IC706MK2G
jabo
4
1 176
25.08.2010 00:03:23
Regulacja mocy TS-440S
wojtek_kf
5
1 727
22.08.2010 09:45:03
IC-E91 rozszerzenie TX
sq8ep
4
1 671
10.08.2010 11:37:34
Alan CT-152
[
1
2
]
pamięć "nie trzyma"
sp6ces
21
4 533
09.08.2010 21:05:37
Yaesu FTL-2011
Modernizacja
sq1ksa
16
2 951
07.08.2010 11:56:03
Yaesy SP-767P
Poszukuję schematu
SP4BF
1
769
07.08.2010 08:41:49
ALINCO DX-70,DX-77
przełączanie mocy nadawania
abra4
1
1 060
06.08.2010 09:59:04
FT857d ROZBLOKOWANIE
sp1rfc
19
3 485
29.07.2010 23:51:12
Yaesu FT-530 jaka kombinacja kodów
SP9O
19
3 030
26.07.2010 07:47:33
FT-450 instrukcje CAT (klawisz VOICE/C.S)
SQ2LYS
1
862
25.07.2010 15:33:56
FT-450 podświetlenie
Podświetlennie klawiszy
sp5ang
15
1 954
25.07.2010 12:04:38
Nowe radio do 3500zł
[
1
2
]
Pomoc w wyborze
SQ7ACP
26
4 066
23.07.2010 11:08:52
Mass AHT-2-UV
[
1
2
]
krótki opis
sq9mez
21
4 899
21.07.2010 13:36:49
Standdard C5800
sp5mnj
4
1 230
20.07.2010 22:47:18
Proszę o pomoc YAESU VX-150
Koledzy nie wiecie gdzie mogękupićłądowarkę(zasila
dominiko19
14
1 472
20.07.2010 20:23:28
Czy Radiotelefon Yaesu VX-150 można używać jako CB
Jak mozna to w jaki sposób?
dominiko19
11
2 277
20.07.2010 14:34:30
Yaesu FT-8800 czy tak potrafi z hypper memory?
Możliwości pamięci w FT-8800
wxk
3
1 066
20.07.2010 00:49:46
Upgrade Motoroli z GP380 do HT1250 ?
sq3dho
3
737
19.07.2010 21:36:33
SERWIS KENWOOD
SP8AQK
3
1 490
19.07.2010 18:04:48
Kenwood TS 180 S
Czy ktos uzytkował dany transceiver?
sq7nll
8
2 329
19.07.2010 05:04:28
KENWOOD TM D710 padl odbiornik
SP8AQK
4
1 054
18.07.2010 19:46:18
Alinco DR-430
regulacja mocy wyjściowej.
SP4BF
4
1 214
13.07.2010 11:10:38
ALINCO DR-605e - opinie
SQ7OFD
1
882
11.07.2010 23:16:20
FT- 857
Jak interpretować wskazania wbudowanego SWR
sp7qpg
14
1 947
04.07.2010 22:05:33
Instrukca do icom(a) 207
sq3oom
2
732
03.07.2010 13:18:14
TS-850s vs. IC-738 czy warto na początek?
[
1
2
3
]
SQ9KFN
51
17 700
01.07.2010 08:13:47
Icom 720A - Opinie
Prosiłbym o opinie danego radia oraz poruwnianie..
sq7nll
4
2 052
30.06.2010 09:44:55
icom 706 moc
pppbek
1
872
29.06.2010 01:29:13
Yaesu VX3
[
1
2
]
SQ3OGP
29
4 573
28.06.2010 19:16:55
Yaesu ft 2800m
sq3odv
2
923
28.06.2010 09:05:43
POSZUKUJĘ POLSKIEJ INSTRUKCJI DO YAESU VX-3
qhaz_24
7
1 715
27.06.2010 20:27:20
Wołna M
dane techniczne
SQ7PGO
13
4 595
26.06.2010 09:08:37
Motorola maxtrac i spadek mocy
SQ9MUR
3
909
25.06.2010 07:22:22
jakie radio do mobila polecacie
[
1
2
]
alex23
30
4 422
22.06.2010 10:33:46
Ten Tec VS FT2ooo
SQ3OGP
17
1 919
18.06.2010 15:24:15
Jaki kabel od telefonu dla CAT-a
sq8ijn
7
1 468
15.06.2010 21:06:08
<<
<
Strona: 72 / 75
>
>>
strony:
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
[72]
73
74
75
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny