HOME » INNE » POTRZEBNY WASZ GŁOS W SZCZYTNEJ SPRAWIE

Potrzebny Wasz głos w szczytnej sprawie

Nie związane z radiem !!!

SQ9APD
13.12.2018 21:04:09

QTH: Kraków, KO 00 AC

Od: 2008-3-17

Wracam do tematu - MAMY TO !!! pan zielony
Dzięki Wam - jesteście wspaniali!

"Nagroda w kategorii polityka społeczna, zdrowie, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych oraz Grand Prix plebiscytu powędrowało do Stowarzyszenia na rzecz dzieci z chorobą nowotworową KOLIBER. - W krajowym rejestrze sądowym, zapisaliśmy nasze stowarzyszenie w dzień dziecka, 1 czerwca 2000 roku. Po wielu latach działalności to nasza pierwsza nagroda. Jesteśmy bardzo dumni! - mówi prezes stowarzyszenia Danuta Gilarska. Organizacja zajmuje się wspieraniem dzieci chorujących na nowotwory i ich rodzin. - Pomocy udzielamy od momentu diagnozy, tak długo ile jest to potrzebne. Wspieramy także rodziny w żałobie – podkreśla Danuta Gilarska. Ideą działania Stowarzyszenia jest ciągła pomoc, która nie skupia się jedynie na obdarowywaniu najmłodszych chorych prezentami. -Musimy pamiętać, że pluszaki nie leczą samotności. Tylko realnym wsparciem jesteśmy w stanie coś zmienić – mówi Danuta Gilarska. - Naszym marzeniem jest stworzenie w przyszłości pierwszego w Polsce, stacjonarnego centrum psychoonkologii dziecięcej. Dorośli mają dużo ośrodków zdrowia do których mogą się zwrócić, a dzieci nie mają nic. Mamy nadzieję, że uda nam się to zmienić – dodaje."

Więcej na Gazeta Krakowska
nasłuch: FM 145.550 MHz

Electra20.04.2024 15:57:11

13.12.2018 21:12:03

Gratuluję!

"Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y".

HOME » INNE » POTRZEBNY WASZ GŁOS W SZCZYTNEJ SPRAWIE

TestHub.pl - opinie, testy, oceny