Prośba o pomoc dla MOS w Jeleniej Górze
Witam
Nic dodać nic ująć z relacji mojego kolegi Pawła , to co ja przeżyłem nie potrafię opisać tego słownie … wreszcie czuję że ktoś mnie słyszy i że interesuje go to co ja mówię.
Właśnie tutaj na naszym forum chciałbym serdecznie podziękować Pawłowi SQ5STS i mojemu imiennikowi Ryśkowi SQ9MDD za ich profesjonalizm i za to że mi zaufali dając możliwość współpracy , kiedyś pisałem że takim ludziom jak oni i wielu innym szkolącym dzieci i młodzież należą się wyrazy wielkiego szacunku … za ich poświęcenie i cierpliwość oraz koszty jakie z tego tytułu ponoszą.
Wiem że na nich można polegać … jestem przekonany że jak nie będziemy sobie radzić w dalszym szkoleniu tych chłopców … to mogę na nich liczyć , z całej grupy osiem osób wyraziło chęć ( zainteresowanie) przystąpienia do egzaminu.
Mam serdeczną prośbę do kolegów z naszego okręgu o pomoc w dalszych działaniach , zapraszam do współpracy przyjaciół z SP6ZDA … bo kto ma większe doświadczenie w szkoleniu młodzieży jak nie kluby harcerskie , wszystkie szczegóły spotkań możemy omówić telefonicznie lub w inny dowolny sposób , oczywiście po wcześniejszych ustaleniach z dyrekcją tej placówki .
Myślę że w tej chwili bardzo ważną sprawą jest założenie klubu przy MOS Jelenia Góra , spowoduje to że dzieciaki będą mogły popracować radiowo , do chwili otrzymania znaku zajmiemy się nasłuchami i szkoleniem.
Pozdrowienia z Jeleniej Góry
SQ6OU Rysiek