Pytanie w kwestii formalnej
"Trzeba było słowo Baran zastąpić słowem Leming wesoły"

hmm, czyli jak to mowia dzieci w przedszkolu, "zawinac G w papierek i niech udaje ze cukierek'???
na tym przedewszystkim polega marnosc obecnego swiata, dykta, cynfolia, badziew, kolorowa reklama.
zlodziej nie jest zlodziejem - bo kradnie zgodnie z prawem
oszust nie jest oszustem tylko przedsiebiorczym gosciem wykorzystujacym naiwnosc oszukanych
pyskacz nie jest pyskaczem, tylko elokwentnym mlodziencem
a DX'y robi sie pakujac 1kW ( bez stosownego zezwolenia) i drac sie swoim znakiem bez wzgledu na to komu DX odpowiada... a wszystko to znak czacu, "lokiec" "kopanie dolkow" "i dpetanie swiata"
he he he ...
sq8z
p.s.
slyszalem niedawno na 80m, nawiedzonego mlodego czlowieka , polak z Holanndii ( zbieznosc ew. callsign przypadkowa) ktory radosnie meldowal ze on 1kW uzywa zeby sobie koledzy z polski mogli zrobic pierwsze qso z PA na 80m ..... komentarz zbedny... i co Leming? Leszcz? czy Idiota?