Przymiarki do radioklubu w Wałczu.
    SP1AP pisze:

No i dziś otrzymałem wiadomość, że nasze pierwsze próby się nie powiodły i sprawa się rypła, szkoda!
    Muszę przyznać, że też miałem trochę wątpliwości, czy wszystko idzie w prawidłowym kierunku, ale okazało się, że na takie zasaday funkcjonowania radioklubu, jakie nam usiłowała narzucić "wierchuszka", my zgody wyrazić nie możemy!
    Będziemy szukali możliwości utworzenia radioklubu gdzie indziej, może w którejś z wałeckich szkół? Bo jednak jest nas tutaj kilkunastu i musimy wreszcie zacząć działać zespołowo!
    Od jutra zaczynamy "pielgrzymowanie" i jak coś drgnie, to napiszę!
    Dziękujemy wszystkim za zachęty i psychiczne wsparcie! Pozdrawiamy wszystkich zwolenników tworzenia klubów łączności! Do spotkania! cool oczko

Zbyszek nie rezygnujecie..... przecież na początek to może być lokalizacja tyczasowa , jak od razu będziecie szukać stałej lokalizacji to może potrwać.
Życzę powodzenia w działaniu wesoły
Pozdrowienia SQ6OU Rysiek