Witam ponownie
Witam tych co mają kłopot ze znakami SWL
Kol. SQ6OU - nie mam do Ciebie akurat nic i nic mnie nie interesuje w Twoim czy też z twojego pochodzenia. Nie Ty zmieniasz znak i nie Ty wstydzisz się za swoje pochodzenie w tej dziedzinie. Tu nie doszukuj się skąd i dokąd prowadzi ta droga. To są moje i tylko moje sugestie i spostrzeżenia. Przesłałem Koledze który zaczął ten wątek,moje wyrazy uznania i jestem pełen szacunku dla tego Kolegi. Szczerość,prawda i na pewno duża wiedza. Co nie mogę powiedzieć o kimś,kto wstydzi się swojego prefiksu. Tu jest cała tajemnica. Wstydzisz się swojego pochodzenia? Bo ja dla przykładu - NIE!!!. Proszę też nie mylić tematów forum. W sumie - nigdy nie zależało mi tak bardzo na innych moich zajęciach czy innym hobby,jak na krótkofalarstwie. Choć jestem zapalonym wędkarzem,to zostaje daleko w tyle za krótkofalarstwem. A tak po prawdzie,przy tak ograniczonej działalności klubów czy radio klubów,dla wielu Kolegów jest to często jedyna droga (praca na CB),do dalszej działalności krótkofalarskiej. Ale to już inny temat,głównie dla szkoleniowców w ocalonych placówkach szkoleniowych. Pozdrawiam również serdecznie - Mirek SP3SUL.