sposób na naukę CW
    SP1AP pisze:

sq7ovv pisze:

Zbig.... nie zgodzę się z Tobą. Żeby chodzić, najpierw trzeba poraczkować trochę. Te programy to właśnie raczkowanie.

Pozdrówka
      Kuba

Nie Kuba, te programy to nie "raczkowanie", to raczej przypomina puszczenie dziecka do lasu bez przewodnika! "Raczkowaniem" można by nazwać właśnie słuchanie i próby na "żywych" pasmach po zapoznaniu się z literami, najlepiej od instruktora na sali ćwiczeń!

Ja nie muszę mieć racji, ale ja tak właśnie uważam! poruszonycool

Zbyszek cały czas mieszasz w głowach "młodym"

...Zapominacie wszyscy o niebagatelnej roli prawdziwego nauczyciela, który pierwszy od początku wychwyci błędy ucznia i w porę je skoryguje, że nie ma potem problemów z przechodzeniem od jednej grupy liter do drugiej, że jakaś litera trudniej się "loguje" w mózgu itp.

Cały ten temat jest dla "samouków", bo kursy to sporadyczne przypadki, "albo pod górę, albo pod wiatr".
Tu wszystko ma polegać na samozaangażowaniu, samokontroli i na dokładkę samokształceniu.

...Ja nie muszę mieć racji, ale ja tak właśnie uważam!

iii.... nie masz racji...przyjmij to wreszcie do świadomości.

Andrzej