Filmik o dzialalnosci Kanadyjskich krotkofalowcow we francuskiej prowincji Quebec(VE2,VA2)..
fAmateur Radio (full version) HD-1080p
    SQ5TDW pisze:

Paweł SQ2OMB, dzieci w szkole podstawowej uczą się już języka angielskiego a ponadto każdy krótkofalowiec rozkręcając się na paśmie KF musi znać więcej niż język polski.

Grzegorz, masz świętą rację... Zwróć jednak uwagę, że dla chcącego nie będzie to problemem a dla człowieka który nie jest tematem zainteresowany jest to kolejny pretekst aby się filmem nie zainteresować. Poza tym nie ukrywajmy, że dla człowieka który nie używa angielskiego, po pewnym czasie zrozumienie tekstu jest bardzo trudne... Niestety społeczeństwo się zmienia i aby osiągnąć pożądany skutek należy maksymalnie ułatwić zadanie.

SQ5TDW pisze:

SP6MMM pisze:

Domena opłacona do 26.02.2014 więc ostatnie chwile na zapoznanie się z materiałem.

Chętnie opłacę utrzymanie domeny na kilka następnych lat.

Domena domeną, ale po co opłacać jeśli serwer nie będzie wykupiony? Mądrzejszą sprawą byłby mirror strony dostępny dla potomnych....