SP DX Contest 2013
W jakiej kategorii startować?
"logi powinno się wysyłać w terminie - tak przynajmniej mówi dobre wychowanie i szacunek dla tych co wysłali swoje logi w terminie."
Czy Tomku ktoś temu zaprzecza? Tak powinno być!

Marku, kolejny raz zmieniasz temat, piszesz bzdury i interpretujesz na swój sposób, to co napisał ktoś inny.
Teraz już jestem zakwalifikowany przez Ciebie do kliki Maćka, Mirka, Andrzeja - szybki jesteś w ocenianiu i klasyfikowaniu. Szkoda, że nie stosujesz tego, co innym w kółko radzisz:
"zanim przeczytasz i napiszesz ..... przeczytaj raz jeszcze i raz jeszcze i raz jeszcze".
Próbujesz na czytelnikach wywrzeć wrażenie pisząc:
"jak widać nadinterpretacja nauczycielska weszła ci już w krew."
Czyżby Tobie weszło w krew poczucie jakoby mając znak na SQ jesteś kimś dyskryminowanym?
Ile lat jeszcze będziesz sugerował to korespondentom?
Jesteś już nie młodym krótkofalowcem, pora chyba wyrosnąć z kompleksów.

Kto broni Koledze "ja zawsze wysyłam log na ostatnią chwilę"? Ważne, że wysyła!

"Taki obraz dajecie młodzieży jeśli chodzi o krótkofalarstwo w SP. Tego jako krótkofalowiec się wstydzę ... że właśnie tak ściemniacie .... i Ty mi śmiesz jeszcze zwracać uwagę że wytykam "Wasze" - "Nauczycieli" błędy ...."
Proszę, proszę jakie wielki słowa, jaka obraźliwa ocena wystawiona - komu?
Jaki obraz dajesz Marku pisząc tu na forum w takim stylu?
Jak widzisz śmiem odpowiedzieć i nie tylko ja, gdy czytam takie zaczepne i wybuchowe teksty.
Cóż tak już Twoja postawa według tego, co sam przyznajesz:
"Lubię Piotrze oj lubię szczególnie Tobie i paru innym z jednej kliki ......"

Szkoda czasu, przenoszę się z powrotem na KF - na 21.258 pięknie słychać HL3AKL.aniołek