Problem z forum
Chrome blokuje niektóre tematy
    sq6ade pisze:

Te komercyjne antywiry to straszne trzęsidupy - nawet jak motyl zatrzepocze skrzydłami na drugiej półkuli to się drą.
    Klyent płaci to wymaga czujności wesoły

Jak ktoś informuje o możliwości zawirusowania strony a admin strony potwierdza ten fakt to płatny antywirus i zapora nie jest trzęsidupą ponieważ na start blokuje otwarcie takiej strony uniemożliwiając zainstalowanie szkodliwego oprogramowania w komputerze chroniąc użytkownika.

Natomiast darmowe oprogramowanie w większości wypadków nie stwierdza w kodzie źródłowym strony obecności wirusa i pozwala na łatwe zainstalowanie się szkodliwego oprogramowania w systemie operacyjnym użytkownika.

Jeśli więc wiele osób korzysta z takiego oprogramowania które mimo obecności wirusa w kodzie źródłowym strony stwierdza że wszystko jest ok to wcale się nie dziwię że strona elektrody została dziś zablokowana skoro większa część osób z forum wrzuca na elektrodę różne znalezione w sieci obrazki które same w sobie mogą zawierać wirusa.