Ciekawe materiały do prezentacji o krótkofalarstwie - poszukiwane...
Dziękuję jeszcze raz za podane materiały. Dojrzewa we mnie myśl stworzenia prezentacji otwierającej, z odcinkową kontynuacją. Grupa docelowa to byłyby dzieci ze szkoły podstawowej. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami, jeśli był świadkiem lub prezentującym do takiej grupy wiekowej? Co było dla dzieci w tym wieku atrakcyjne (jakie partie materiału, które ćwiczenia, itp), co lepiej odpuścić, czy szybko przechodziło się do praktyki?

Nie chcę przedstawiać całości idei, bo jeszcze się w głowie krystalizuje, ale w zarysie to chciałbym zrobić prezentację, ale potem kontynuować z chętnymi dzieciakami jako takie kółko cotygodniowe lub co 2 tygodnie (z nauką i praktyką).

Chętnie poznam wszystkie opinie i pomysły kolegów, ze szczególnym docenieniem porad z praktyki. Z góry dziękuję!