RSGB - ciekawe materiały przygotowujące do egzaminu ze znanego w GB klubu
w języku angielskim - dużo obrazków :-)
    sp8mrd pisze:

Wiesiu, materiał w prezentacjach jest z pewnością zachętą dla tych, którzy chcieliby z niego skorzystać, bo zrobić podobny na swoje potrzeby (np. szkolenie młodych w klubie, w szkole).
    Różnice są, ale to dla kogoś kto wie o co chodzi raczej nie problem. Prowadziłem kursy z wykorzystaniem tablicy i kredy. Tutaj mamy bardziej wizualny materiał.
    Poza tym młodzi uczą się j. angielskiego, więc można im polecić te materiały jako dodatkowe, by podszkolili się z języka. aniołek
    Możliwości jest wiele - ta jest jedną ze sprawdzonych w tym znanym klubie z UK.

Prowadziłem przez ostatnie dwa lata kursy obozowe w Poroninie, ale tempo było iście expresowe i w praktyce kandydat powinien być już z jakąś wiedzą lub po przeszkoleniu w swoim klubie... Ale materiały zawsze warto obejrzeć i porównać... Był na ten temat niedawno wątek i proponowane pozycje do szkolenia...