sposób na naukę CW
Mam w klubie polską "zabytkowa" płytę do nauki CW. Prawdopodobnie dla szkół wojskowych. Gdzieś z przełomu lat 70-tych i 80-tych. Na okładce są jacyś kadeci SCH. Ale jakoś nigdy jej nie odsłuchałem płacze Trzeba to nadrobić. Jutro przytargam adapter do klubu i sprawdzę co na niej jest. Jak się uda to kolega zrobi klipa i damy na You tuba. Ja będąc na szkole chorążych w Legnicy, w latach 84-87 nie spotkałem się z żadną płytą. Może i były ale wykładowcy woleli chyba inne metody szkoleniowe. Co do tempa nauki to pewnie zależało od wykładowcy. U nas na szkole było ich kilku. Zarówno oficerowie jak i chorążowie. No i każdy uczył trochę inaczej. Jeden zaczynał od 7 grup inny od 10. No i że nasza dzielna i niezwyciężona armia była wówczas w strukturach układu Warszawskiego, to uczono nas tez ruskich liter.