[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp9mrn pisze:

Z drugiej strony dla wielu Klubów gotowe konspekty, materiały szkoleniowe, może nawet filmy i prezentacje czy chociażby banalne kity potrafią wiele ułatwić.
    Maciek

Maćku, jest jeden drobny problem, ktoś takie projekty musi najpierw wykonać i najlepiej społecznie. Powielenie tego już raczej będzie trochę kosztowało.
Trzeba poznać jeszcze skalę całego projektu a to zobaczymy tylko w szklanej kuli. Ludzie w OT czy klubach, jeśli tylko zechcą poświęcić trochę własnego czasu dla innych nie potrzebują tych materiałów, chociaż zapewne wzbogaciłyby takie zajęcia.
Wiem, że wiesz czego oczekuje młodzież, więc może weźmy się do roboty i to zrób nie czekając aż prezes coś opracuje.
Nie trzeba nawet nic nowego wymyślać bo w internecie jest cała masa potrzebnych informacji. Wystarczy zebrać to wszystko do kupy.