[PZK] Szkolenie mlodzieży
    SP5PDB pisze:

Czytając piątą stronę na temat szkoleń to polecam przeczytać sprawozdanie z działalności Prezesa UKE za rok 2014. Lektura mocno pouczając ilość wydanych nowych świadectw operatorskich w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej w roku 2014 - 580 szt.

To wychodzi średni 48 szt na miesiąc - to jest efekt tego o czym koledzy piszecie. I nie ważne czy to będzie PZK, ZHP, LOK czy inne stowarzyszenie słabo to wygląda żeby nie powiedzieć beznadziejnie.

Warto się zastanowić jak to zmienić bo jak tak dalej będzie to faktycznie będzie nas jako krótkofalowców bardzo mało a przez decydentów będziemy nazywani krótkofalarzami.

Ale Ciebie piracie anonimowy miało tu już nie być!
Nikt nie powinien odpowiadać na Twoje posty, bo Twój fałszywy nick to po prostu SZKODNIK! zdziwiony