[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp8mrd pisze:

Marku, jak to sobie wyobrażasz w praktyce?
    Owszem pisząc na forum można kogoś przekreślić i odesłać na emeryturę. W realu jest inaczej.
    A co proponujesz jak już jest ktoś na emeryturze? bardzo szczęśliwy
    Poważnie pisząc, to masz wiele talentów a dominującym jest zdolność mrówczej pracy indywidualnej.
    Do zespołu przy Twoim charakterze to już kiepsko. I co z tego powodu emerytura?
    Dlatego toczysz boje z Andrzejem i innymi, którzy myślą inaczej, maja inne doświadczenia.
    Dopóki nie zrozumiesz tego będziesz się nadal męczył swoimi prostymi rozwiązaniami.

Zajrzyj na stronę OT-18, a przekonasz się, że moi Koledzy to wartościowi, pracowici, życzliwi ludzie, którzy poświęcają dużo czasu na miarę swoich możliwości.
    A to, że nie mają czasu na klub i szkolenie młodych, to zdarza się w wielu środowiskach. Może to kwestia, bo braku motywacji, chęci, talentów, doświadczenia...??? poruszony

Poruszasz ważny i ciekawy temat publikacji wydawanych przez PZK.
    Też chciałbym, aby było to takie proste jak Twoje oczekiwania.
    Czy ktoś już to co proponujesz próbował? Na przykład zapytał w centrali czy są środki na wydruk?
    Zapytał jak to formalnie można przeprowadzić? itp. itd.
    Pomysł z cegiełkami wymaga legalnego działania.
    Od czasu do czasu dorzucam "cegiełkę" na przykład jako sponsor nagród w zawodach - to jest formalnie prostsze do załatwienia. bardzo szczęśliwy

Nie większość tylko mniejszość i całe szczęście, że hamujecie się, bo ci którzy się nie hamowali już "wypadli za burtę..."

PS Wydaje mi się iż Twój życzliwy głos w wyżej opisanych sprawach był troszeczkę nietrafiony, nie w pełni przemyślany... (jak to mówią: czasami lepiej ugryźć się w język zanim się coś powie) lol

Piotrze, wydaje mi się że nie do końca zrozumiałeś mój przekaz...... a czy ktoś w centrali zapytał, czy stać nas na wydawanie 10tys rocznie na namiastkę portalu ?

PS.

Co do pracy zespołowej, zawsze i wszędzie, ale straszliwie jestem uczulony na walenie w .........
Co do boju z Andrzejem pan zielony ubawiłem się. Ty na prawdę nie widzisz kto tu z kim prowadzi boje pytajnik pan zielony