[PZK] Szkolenie mlodzieży
    SP5PDB pisze:

Czytając piątą stronę na temat szkoleń to polecam przeczytać sprawozdanie z działalności Prezesa UKE za rok 2014. Lektura mocno pouczając ilość wydanych nowych świadectw operatorskich w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej w roku 2014 - 580 szt.

To wychodzi średni 48 szt na miesiąc - to jest efekt tego o czym koledzy piszecie. I nie ważne czy to będzie PZK, ZHP, LOK czy inne stowarzyszenie słabo to wygląda żeby nie powiedzieć beznadziejnie.

Warto się zastanowić jak to zmienić bo jak tak dalej będzie to faktycznie będzie nas jako krótkofalowców bardzo mało a przez decydentów będziemy nazywani krótkofalarzami.

Proszę, proszę kogo my tu widzimy - ...Prezes nowego klubu, Prezes kilku innych klubów nie działających od kilku lat, ex Prezes SSR Manufaktura i Prezes OPOR... Witold SP5UHW nas zaszczycił.
Dzięki za te dane.
Moim skromnym zdaniem to świetny wynik - 580 nowych świadectw operatorskich w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej w roku 2014.
Proszę o następne takie dobre wieści. aniołek

PS
Andrzeju, to już wiemy kim był unlis Leo SQ9SOS i do kogo na Opolszczyznę dzwonił.
Oj Wiciu nie zagrzejesz ty tu długo miejsca, oj nie zagrzejesz.
Admin zakaz wydał, list gończy wysłał i zrobi porządek z racji podszywania się pod nieistniejący znak... bardzo szczęśliwy