[PZK] Szkolenie mlodzieży
    wbielak pisze:

SP5PDB pisze:

Co więcej jeśli tobie się uda doprowadzić do tego co napisałeś czyli zespoły i rozmowa wśród działaczy PZK na ten temat to będzie duży sukces. Pamiętaj jedynie o tym, że na końcu może to mieć taki skutek jak słynna strategia itd.

Minie się nie uda.
    Nie jestem obecnie nawet członkiem PZK nie zamierzałem i nie zamierzam robić "kariery politycznej" w związku.
    Za to jeśli ktoś da mi szanse mogę pomóc w takiej grupie.
    Mogę pomóc w tworzeniu materiałów.

Drodzy koledzy.
    Macie tutaj sporo osób działających i robiących coś. Mających sukcesy... i narzekających na PZK.
    Dajcie wsparcie, zaproście do współpracy bez pytania o przynależność a zamiast narzekaczy dostaniecie sojuszników.

My (przynajmniej ja) nie narzekamy na PZK z zawiści. Narzekamy bo widzimy potężny marnujący się potencjał.
    W 2012 roku kwota przychodów PZK wyniosła 1 2762 38,04 zł.
    Dajcie na szkolenie jeden procent tej kwoty...
    I jeden procent na motywacje dla klubów.
    To kropla w budżecie Związku a dobrze wykorzystana da potężne efekty.

Ja jestem do dyspozycji.
    Nawet bez gwarancji.
    Nawet licząc się z tym że ktoś te moje materiały spuści w kiblu.

Aby coś dostać, trzeba najpierw napisać wniosek o dofinansowanie. Druk wniosku o dofinansowanie z budzetu centralnego PZK i złożyć go do 10 grudnia. Inaczej się nie da.