[PZK] Szkolenie mlodzieży
    SP8LBK pisze:

No i cię mamy. wesoły
    Pytałem piszącego a nie klub SP5PBD. To SP5PDB nie jest tylko nickiem na forum?
    Ja zajmuję się innymi sprawami, bo nie mam technicznych i nawet już fizycznych mozliwości zajmowania się szkoleniami. Tak piszę obserwując aktywność w prawie każdej dziedzinie funkcjonowania PZK. Znakomita większość czeka aż ktoś coś zrobi.

A przy okazji. Jak posuwa się budowa Centrum Radioamatorskiego w mieście stołecznym Warszawa, czy przynajmniej kamień węgiełny został wmurowany?

Pytałeś SP5PDB więc ci SP5PDB odpowiedziało, widać masz jakąś obsesje.

Jak napiszesz jakie związki ma SP5PDB (czyli osoba pisząca na forum) z budową centrum i dasz na to konkretny dowód to chętnie odpowiem. Tylko nie pisz że ty wiesz że tak jest - konkretnie dowód.

Bo jeśli patrząc na SP5PDB jako klub to klub jest szkolny w ściśle określonej szkole w m. st. Warszawa, jeśli patrzeć na SP5PDB jako na nick na forum to jest to jedynie nick używany na forum przez jego użytkownika nic więcej.

Zrozumiałe jest to, że rozmowę na temat szkolenia młodzieży chcesz sprowadzić na inny tor bo nie masz nic konkretnego do powiedzenia na ten temat więc lepiej rozmydlać temat.

A pytanie jakie tobie zadano na które uniknąłeś jak zwykle odpowiedzi brzmiało:

napisz jak jako działacz PZK jak inspirujesz kolegów żeby chciało im się chcieć w ramach PZK robić szkolenia, co robisz aby PZK wydawało materiały szkoleniowe itd., co robisz aby PZK jako organizacja ułatwiała kolegom robienie szkoleń

i nie unikaj odpowiedzi pisząc o czym innym napisz konkret.