Jaki chcielibyście mieć Związek?
tylko w tym temacie!...
    sp8mrd pisze:

Zaraz, zaraz, a czy na tym zdjęciu przypadkiem butelka z winem i kubki nie stoją?

Czy masz jakiś kłopot ze zrozumieniem nieskomplikowanego zdania:

SP5PY pisze:

Sugeruję tylko w Twoim materiale fotograficznym porównać, co prócz "narodowego" trunku wskazane przez Ciebie grupy i związki miały do zaoferowania

sp8mrd pisze:

Wstyd, zamiast podziękować za kolejną promocje międzynarodową Radioreaktywacji głupoty wypisywane!

Najwyraźniej zupełnie inaczej rozumiemy pojęcie: promocja. Zamiast sety i śledzia oczekiwałem broszur, ulotek, materiału video z realizacji. Tobie to najwyraźniej nie przeszkadza, ale idź ze swoim pustosłowiem do Rodziców naszych podopiecznych i wytłumacz im, co robią zdjęcia ich dzieci robiące za tło do prostackiej w formie degustacji.
Albo nie, nie idź.
Mam wielką prośbę, byś już w żaden sposób do RR się nie odnosił, bo przynosisz jej jej więcej szkody niż pożytku. Nie wspominaj, nie komentuj, nie porównuj. Nie posiadasz do tego żadnego mandatu. Ty się RR wystraszyłeś kilka lat temu i uciekłeś zanim ją poznałeś. Uciekłeś po pierwszej naszej odpowiedzi, zdziwiony że chcemy zapakować manatki i przyjechać. Przestraszyłeś się i trwasz w tym stanie do dzisiaj, szkodząc każdym wpisem. Uprzejmie więc proszę: zapomnij o RR.

ps: nie trudź się z odpowiedzią, nie zamierzam wdawać się z Tobą w żadne wymiany zdań.