ICOM IC-735, szukam serwisu, potrzebna naprawa.
    SP1AP pisze:

Pełna zgoda, że może być uszkodzenie, ale do 751A to on w sumie jest dalece niepodobny, bo IC-751A znam i jest on do IC-735 jak dzień do nocy. Miałem podobny do 751A(MCTR-200), ale nawet on nie mógł się z nim równać. A już 735 to przy nim taki sobie "ubogi krewny", he, he! pan zielony

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić ,uważam 735 za całkiem porządne radio i rozwiązaniami obsługi zdecydowanie góruje nad Ic751A (miałem oba),wydając ocenę należy posłużyć się własnymi odczuciami a nie "jedna Pani drugiej Pani ", co do uszkodzenia szum na stacjach to przypominam sobie taki objaw w radiu IC 765 ,powodem tego były trymery w syntezie ,wystarczyło dotknąć trymer lub nim pokręcić , problem znikał na jakiś czas, wymieniłem trymery , jakość zastosowanych trymerów w produktach Icoma przed 30 laty była "pietą achillesową " -bardzo słaba, najlepiej było wymienić w znaczących punktach radia.

Pozdrawiam Tadeusz SP1NQN