Komisja finansowa ZG PZK.
Kurcze, MXS! - ręce opadają, a brzuch się śmieje. bardzo szczęśliwy
Cóż Waćpan tu wypisujesz, jakież pouczająco-kompromitujące elaboraty?
"cycatów cycujacego cycatem" - gratuluję i proponuję na koszulkę wrzucić (własną) albo w ramki oprawić. bardzo szczęśliwy

SQ8MXS pisze:

Kurcze @MRD naucz się pisać zwięźle i bez wklejania niepotrzebnie "cycatów cycujacego cycatem" bo tego się nie da czytać. Zrób ...ciach... i po sprawie, a nie kleisz milion wypowiedzi jak byś rozmawiał z Indianinem za pomocą znaków dymnych. Z cytowaniem też masz widzę problemy - choć nie jeden na tym forum pisał, że do trzech cytowań max bo potem się rozjedzie. Chłopie facet po drugiej stronie wie co napisał i wie do czego się odnosisz nie musisz mu tego palcem wytykać i pokazywać co do przecinka gdzie co jest. Rozjeżdżasz wątek, waląc elaboraty na trzy telewizory o jakości ich nie wspomnę.

Kiedy pisałem tak sobie pomyślałem: pewnie MXS znów się przy...czepi do zachowania ciągłości wymiany zdań dla tych, którym nie chce się wracać w poszukiwaniu wcześniejszych wpisów.
Widzisz jak dobrze już Ciebie znam.
Współczuję Ci z powodu kłopotów z czytaniem. Mnie taki styl odpowiada i moje prawo, by tak pisać.
Jak się nie da czytać i Ci nie odpowiada - sprawa prosta: nie czytaj!

Jednak najlepsze jest Twoje przekonanie, że: "facet po drugiej stronie wie co napisał i wie do czego się odnosisz nie musisz mu tego palcem wytykać i pokazywać co do przecinka gdzie co jest."
Wszak jesteśmy na forum i nie tylko "facet" (znaczy się autor) czyta, jest odbiorcą kolejnego wpisu, a i jemu nie zaszkodzi przytoczyć co wcześniej bajdurzył, by nie mataczył, że nie pisał... bardzo szczęśliwy

SQ8MXS pisze:

A skoro proponujesz odpuścić to odpuść i skończ Waść, wstydu oszczędź ... Był smród z gorzałą i się rozszedł jakoś po kościach więc po co do tego wracać i dodatkowo jeszcze foty zamieszczać, że inni południowcy też pili, spoko inni sobie mogli pić bo u nich to się do obiadu dzieciom podaje, a u nas po prostu nie wypada i koniec kropka. Była wtopa, zapomnijmy, nie wracajmy i za cholerę nie brońmy czegoś co jest złe i nie mówmy że to taka tradycja.

Tak, tak smród był, gdy po kilku dniach robienia sensacji, bicia piany na forum i FB, przy okazji obrażania, pomawiania reprezentujących nas Kolegów... okazało się, że w ciągu 3 dniowego spotkania towarzyskiego przez 30 minut częstowano dobrym, mocnym trunkiem w minimalnej ilości - zwykła polska gościnność nawet mało analogiczna do innych, większych na tej imprezie.
Smród wywołali Ci, którzy nie znając sytuacji bez zastanowienia pisali o owej "strasznej popijawie".
I będzie się ciągnął, dopóki tacy jak Ty tego nie zrozumieją i dopóty inni będą bezmyślnie wrzucać jedno z setek zdjęć z Hamfestu lub innej imprezy (nie opisane jakiej) do sieci, a potem jeszcze inni będą na konferencji szkoleniowej z udziałem dzieci mówić, że takich zdjęć nie powinno się wrzucać, bo jak rodzice zobaczą, to nie pozwolą dzieciom interesować się krótkofalarstwem.... Żenujące zachowania.
Trele morele i wydumane przypuszczenia o abstynencji w każdym polskim domu i dzieciach nie wiedzących jak wygląda impreza alkoholowa - w odniesieniu do spotkania towarzyskiego czyli Hamfestu i kieliszka. zdziwiony

Kumasz wreszcie o co chodzi czy dalej będziesz bronił głupot, że: "spoko inni sobie mogli pić bo u nich to się do obiadu dzieciom podaje, a u nas po prostu nie wypada i koniec kropka". ?

SQ8MXS pisze:

Ja się dzisiaj dowiedziałem od Prezesa jednego z OT, że do Burzenina jedziemy na bankiet - i co teraz powiesz o takim gościu - mamy się szykować na bankiet w Burzeninie za członkowskie "piniondze" o które zacny kolega Spike walczy co by je w sport zainwestować.

Nic nie wiem o bankiecie w Burzeninie. Napisz nam coś więcej, jakieś inne pikantne szczegóły.
Pewnie okaże się, że chodzi o kolację podczas KZD.
Nikt Ci nie każe przecież być - możesz pościć w intencji dobrych zmian w PZK. bardzo szczęśliwy

SQ8MXS pisze:

Więc powtórzę bo Spike mnie przekonał do odpuszczenia Ci i że może mieć z Ciebie pożytek, a że ja go będę "pchał w górę", jak się da najmocniej to zapytam - co mam myśleć o gościu, który mnie na bankiet 21-22 maja w Burzeninie* za członkowską kasę zaprasza ?

Spike, patrz jaką masz MOC i za to łaskawie MXS będzie Ciebie "pchał w górę". Humor satyra. bardzo szczęśliwy
Tylko co do tego ma jakiś "bankiet". Może Ty coś wiesz o tym Spike? zdziwiony aniołek zakręcony wesoły