Zespoły Robocze PZK 2016

SP3_SWL pisze:

W normalnym stowarzyszeniu np. RSGB. przy jakichkolwiek wyborach na obojętnie jakie stanowisko są publikowane życiorysy kandydatów w dziale Spotlight w Radcomie , jest to sposób normalny i uczciwy .U nas zawsze byli "przyjaciele królika " .

Ale wiesz, że tutaj nie było wyborów? Z tego co wiem, to w zespołach sa ludzie, którzy deklarowali chęć pomocy. Po prostu. I za darmo.

Generalnie polegało to na tym, kto się zaoferował z pomocą i kogo zaproponował dalej, żeby im się lepiej pracowało. Pro bono.
Rzućmy więc okiem na składy:

Zespół ds. Informacji i Promocji:
SP9MRN, SP9ENO, SQ9D - bo zajmowali się tym w sumie już wcześniej, tylko nikt nie zwrócił na to uwagi oczko
SP5XMI - bo ma cholernie dużą wiedzę na temat mediów społecznościowych i redagowania wszelkiej user-friendly treści, jest na czasie i mu się chce. Pokazał to zresztą w Międzylesiu prezentacją mocno korespondującą z naszą.
SQ7AN - KP
SQ8MXS - pzk.info.pl. biuletyny

Zespół ds Informatyzacji PZK
SQ9WTF, SQ9ZAQ, SQ9PBS - Ryjek SP9KGP łamane przez Hackerspace. PBS tworzeniem stron smaruje chleb, ja i Canis administrowaniem serwerami. Liderem jestem bo się zgodziłem i bo w sumie byłby jeszcze większy butthurt środowiska, gdyby został nim canis lub pbs. Nie wiem jak na propozycję odpowiadali inni koledzy, czyli...
...SP1THJ - poprzednik SP5ELA na stanowisku admina i w sumie nie wiem, nie odrobiłem zadania z historii.
SQ6ILS - Vce ds. technicznych w OT01. Skoro Waldek go rekomendował, to ja mu wierzę.

Zespół ds Szkoleń i Młodzieży
SP5XO - konsultant ds. dydaktycznych, wykładowca @ Radioreaktywacja (świetna prezentacja w Międzylesiu)
SP5PY - konsultant techniczny, wykładowca @ Radioreaktywacja
SP9KWI - Krzysiek z klubu z Alwerni, napierdzielał ostatnio lekcje w szkołach jak wariat jedna po drugiej bardzo szczęśliwy