Antena magnetyczna pętlowa
[quote=EI2KK]
    SP5MAD pisze:

EI2KK pisze:

Jest tez dosc silna opcja ktora mowi 'budowac, eksperymentowac, udoskonalac' oczko

Nie chce mi się.
    Znowu się zleci sfora piesków chcących zatrzymać karawanę, oraz kilku innych pierdołów rozmywających temat.
    Już masz przykład powyżej.

Tobie sie nie chce, ale autorowi tego tematu tak.. mam przyklad powyzej - to ty mu 'zatrzymujesz karawane' tekstem ze ma czytac i szkoda jego pracy.. jemu nie szkoda, zanim wyczyta cala madrosc bedzie mial antene (nie idealna) i bedzie mogl pracowac - alternatywa jest kilka lat wnikliwych studuiow (czy nie tak juz kiedys sugerowales), przy calkowitej ciszy radiowej z braku anteny idealnej...

SP5MAD pisze:

Znikam, cześć,

Duuuuj[/quote]

Jeżeli wiem jak należy zrobić dobrze, to NIGDY nie polecę Koledze, żeby się narobił i zrobił źle - a widać, że podchodzi do rzeczy poważnie.

Jeśli znasz jakąś nie do końca skuteczną alternatywę to wskaż Koledze drogę :-)

SP5MAD.