Strona PZK
Propozycje
@RZA: Norton wywalał i kasował mi moje własne kompilacje SP-TESTa - "wielkie niebezpieczeństwo, kasuję od razu bez pytania!!!", powód - "mniej niż 5 użytkowników Norton AV używa tego programu"... jesli używasz AV, nie miej pretensji do kogoś, kto postuje normalnie a Ty masz durnowato (pre)skonfigurowanego AV. Antywirusy dziś uważają (słusznie) użytkownika systemu za debila, i żeby spełnić swoje zadania, tłumaczą debilowi, że nie może gdzieś wejśc, bo jakby wszedł, to producent antywirusa miałby może problem z odszkodowaniem, bo ktoś zgłosił szkodliwośc, albo za mało użytkowników weszło na stronę.

Antywirus kiedyś, to była analiza kodu, nie dmuchanie na zimne i uznawanie (całkiem słuszne statystycznie) użytkownika za idiotę. Użytkownik nieidiota nie potrzebuje AV pracujacego w tle.

@PBS sorry za offtop, ale AVy i ich masowe bezmyślne używanie mnie wkurza.