| Strona PZK Propozycje |
SP9GMK pisze: ... - W idealnym wypadku w takiej strefie dla zalogowanych widziałbym pozycję: ,,rozliczenia"(lub inna nazwa) - chodzi o to, żeby każdy członek PZK miał online dostęp do statystyk swoich p,łatności za składki, numerów rachunków gdzie może składki uiszczać a może nawet udałoby się zrobić tak, żeby zalogowanie członkowie mogli opłacać składki on-line na swoje subkonta i te wpłaty byłyby w szybko wykrywane(wiem, że to jest utopia ale wyartykułować mogę ... To nie jest utopia. To normalne wykorzystanie dzisiejszych możliwości technicznych. O pewnych dwóch problemach z płatnościami online pisał @wbielak. Co do reszty - obecnie po zalogowaniu do portalu PZK user ma w menu podręcznym opcję "OSEC - baza PZK". Po tą opcję ma dostęp do informacji: a) jakie jego dane są wpisane do OSEC b) jakie jego składki zarejestrowano w OSEC wraz z uproszczoną drogą ich obiegu c) dane o macierzystym OT Dodanie do tego np. przemyślanej opcji edycji własnych danych nie powinno być wielkim problem. Generalnie - w pewnym zakresie pomysł jak to zorganizować aby "żyło się lepiej" (skarbnicy w OT mają mniej pracy, człowiek sam zmienia swoje dane) wraz z proponowanym flow opisałem kilka miesięcy temu na forum PZK. Da się zrobić. |