Dziennik łączności
    SP5WA pisze:

sp5mnj pisze:

...Mam też na uwadze, że wszystko co dobre rodzi się w bólach... ale jakoś tu ich nie widać.
      Mam na uwadze zmianę swojej pierwotnej opinii... chodź 'guru' nie jestem...

Andrzej, spoko, ничего, take it easy. Można również bezboleśnie. Zobacz, że jest notatnik na pendrive'ie. U mnie działa.
    Mam nadzieję, że powoli Stanisław doda klika "opcji na życzenie" i wielu użytkowników będzie się cieszyć. Juniorzy w Międzykrzakach na pewno.

edit: Międzykrzaki = klub SP5PRF w szkole na osiedlu Międzylesie w dzielnicy Warszawa - Wawer. SRI za skrót myślowy.

OK. Bogdan.
Powiedz tylko swoim podwładnym... uważaj w jakim czasie zapisujesz... zegarek jest nieodzowny.
A z doświadczenia:... czas UTC sprawia nie małe problemy... szczególnie gdy trochę go upłynie.

Andrzej
p.s. ale co tam... to tylko jakaś zabawka... Excel zrobi to poprawniej... ale trzeba znać Excelsmutny