Umowa RF Poland
    SP2LIG pisze:

SQ9JXB pisze:

Greg

Napiszę to jako osoba prywatna - moje członkostwo w PZK wkrótce wygaśnie.

Jeżeli większość członków PZK ma w nosie zmiany to jaka będzie to organizacja?. KZD pokazał co jest warta siła(delegaci) tej organizacji.
      Niewielkie zmiany w ZG nic nowego nie wniosą co już widać.
      Szymon chciał być w PZK, ale jak PZK olało prostą sprawę - jego przystąpienie do PZK - to samo wystawiło sobie świadectwo.

A co do pozostałych argumentów - MAc napisał prawdę.
      Taka jest to Organizacja jacy są Delegaci. Koniec kropka.

Ale pomimo wszystko życzę PZK jak najlepiej.

P.S. I nie ośmieszaj się, pisząc że o sprawach PZK MUSZĄ rozmawiać tylko członkowie PZK. Sami nie potraficie rozmawiać wypisując puste frazesy to ktoś MUSI wam coś zaproponować przynajmniej. No bo nie godzi się aby ktoś miał lepsze pomysły niż "weterani" organizacyjni.

Dlatego musi nastąpić to co wyżej napisałem, tj totalna wymiana starego/starych na nowe/nowych. Zero tolerancji dla nieudacznych delegatów jak również dla nieudacznych u koryta. Da się zrobić, dobra zmiana da radę.
    Dokonać tego mogą tylko członkowie organizacji, ci co są poza burtą mogą co najwyżej kibicować ale nie szkodzić.
    Kontynuując ten temat dalej cofamy się do okresu przedzjazdowego, który totalnie nic nie dał Towarzystwu.
    W dalszym ciągu jestem optymistą i oczekuję na widoczną zmianę która musi nastąpić, może za miesiąc albo za kilka miesięcy albo może za rok lub za kilka lat. Na bank nastąpi.

Niby kto tu wypisuje puste frazesy ????? To Ty piszesz o weteranach a nie ja, więc kto tu ośmiesza się ????? Czytaj cały wątek a nie wybrane losowo posty to poznasz moje zdanie co do weteranów. Twoje negatywne nastawienie do PZK jest znane od dawna ale to jest Twój problem a nie problem forum. Przestaniesz być członkiem i obstrukcja Tobie bezboleśnie minie, pytanie tylko na jak długo ?????

Greg

Wbrew pozorom ZAWSZE czytam wątki od początku. I nie ośmieszam się tak twierdzisz. Wiem deko więcej niż TY na temat PZK. Rozmawiam z Kolegami i umiem słuchać i obserwować ludzi i ich zachowania i analizować ich wypowiedzi. Wysłuchałeś całej relacji z KZD? Bo ja tak i mam swoje zdanie na ten temat. A Twoje zdanie na temat PZK znam i to dobrze.
Bywasz na spotkaniach krótkofalowców? W klubach? Zapewne nie - więc co wiesz o działalności OT czy Klubów?
Podejrzewam że nic.
Twierdzisz że mam negatywne nastawienie do PZK i to jest mój problem? Ciekawe, ciekawe wesoły i co do tego ma to Forum?
Mówisz tak każdemu kto ma odmienne zdanie niż ty, lub każdemu kto potrafi wytknąć błędy innym i odważa się o tym pisać lub mówić? Ja po prostu nie owijam w bawełnę i mówię to co myślę. Mnie pewne osoby (i ich klakierzy) w ZG podpadły już dawno i nie mam do nich zaufania i nie będę miał.
Owszem , przestanę być członkiem PZK , i co? będę miał zakaz pisania w tematach PZK? Przecież żadnego zobowiązania do milczenia nie podpisywałem, ani PZK mnie do tego nie zmusza.

Greg - tak prywatnie - czasami warto zdjąć różowe okulary - to pomaga na wzrok - pamiętaj o tym. aniołek

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. MAc - decyzję podjąłem już w 2016 roku.