“NOWY PODRĘCZNIK DX-rów” WYDANIE DRUGIE
BRYCE K. ANDERSON, K7UA

SP95094KA pisze:

Szkody które poniesiesz są niewymierne Nie do oszacowania Nie będę tego rozwijał, sam się domyślaj

sp6ab pisze:

Na litość boską, aż się zacząłem bać bo do dzisiaj myślałem że krótkofalarstwo to tylko hobby a tu widzę, że czyhają na mnie szkody "niewymierne, nie do oszacowania".

Wystarczy brać udział w polowaniu na atrakcyjną wyprawę podmiotu z czołówki most wanted. Włos na głowie się jeży, słysząc co wyprawiają koledzy, by tylko dobić się do DXa.
Nie bez błędów są również operatorzy wypraw. Po co komu powtarzanie 9G5X UP po każdej zakończonej łączności? Tam, na splicie woła przecież nadal setki stacji.
Najbardziej podnosi mi ciśnienie namolne wołanie wielu stacji DXa, podczas gdy ten po raz któryś z rzędu prosi o powtórzenie znaku stacji ONLY SP6A? Może właśnie próbuje z miernym skutkiem skonsumować łączność z Twoją stacją?
Opracowanie jak najbardziej przydatne i dla starych i młodych operatorów, tych dobrych i tych, potrzebujących szlifu.
Przy okazji - czy jest jakaś nowa konkurencja w zapełnianiu pól na Club Log? Mając już potwierdzony dany kraj, wielu kolegów usilnie realizuje taką strategię. Czy leaderboard stał się dla wielu celem samym w sobie?