Zawody Dzień Dziecka
Zanim zabrzmi ostatni dzwonek szkolny Rada Pedagogiczna Zawodów Dzień Dziecka 2017 ogłosiła wyniki.
Zwycięzcą zawodów został Przemek SO7AFF i zdobył statuetkę:

Kolejne 4 miejsca w kategorii A zajęli: Kasia SQ3K, Lena SO5RZ, Sebastian SQ2SM, Grześ SO5G i zostali wyróżnieni 'deskami':

Pozostali juniorzy otrzymali Świadectwa szkolne radiooperatora z czerwonym paskiem a co za tym idzie promocję do następnych zawodów krótkofalarskich.
W kategorii A - Junior: Łukasz SO5NY, Hubert SO5DA, Atanazy SO5AA, Bartek SO5B, Maciek SO5AM.
W kategorii C - juniorzy pracujący ze stacji klubowych:
3Z5PW - Mikołaj
SP1KMK - Konrad, Mateusz, Weronika
SP2ZAO/P - Paweł
SP5PRF - Mikołaj
SP5YAM - Ewa, Ksawery, Maciej, Piotr
SP5ZGO - Patrycja
SP8POP - Zuzia, Hubert, Kamil
SP9KAG - Szymek
SP9KTK - Paweł
SP9MOA - Franek
SP9PGE - Oskar
SP9PKS - Emilia, Michalina, Weronika, Michał
Wszyscy zawodnicy otrzymali Świadectwa.
W kategorii D - juniorzy gościnnie asystujący w pracy stacji klubowej lub gościnnie u operatora indywidualnego - również otrzymali Świadectwa:
Tomasz w SP3KQV
Przemek w SP3KQV
Paweł u SP5BUJ
Sebastian u SP5BUJ
Kinga u SP8GK
Szymon u SP8GK
Tomek u SP8GK
Karolina u SQ4NR
Ula u SQ4NR
Zuzia u SQ4NR
Jędrzej w SP3PKC
Michał w SP3PKC
Wiktoria w SP3PKC

Zgodnie z regulaminem wszystkie wyróżnienia dla juniorów zostały wysłane i dostarczone przez pocztę.
W sumie w zawodach wzięło udział 45 juniorów a na paśmie w ciągu dwóch godzin lekcyjnych (90 min) pojawiło się 95 stacji.
Wyniki zawodów znajdują się na stronie https://logsp.pzk.org.pl/?page=contest&id=193.
Dla seniorów i klubów Świadectwa uczestnictwa dostępne są w formie PDF do pobrania z panelu wyników.
Uwaga! Wtyczka czytnika PDF w Firefoxie może nieprawidłowo wyświetlać certyfikaty.
W takim wypadku proszę skorzystać z innej przeglądarki lub pobrać plik i otworzyć go programem Acrobat Reader.

Rada Pedagogiczna dziękuje wszystkim operatorom za udział w zawodach, które przebiegły w miłej atmosferze.
Duża zasługa w tym była ze strony seniorów - MNI TNX.
Grawertony zostały ufundowane przez Praski Oddział Terenowy OT-37 PZK - serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Obsługę informatyczną rozliczenia wyników zapewnił Spike SP9NJ - szacun.
Wsparcia technicznego udzielił Marek SQ8MXS - brawo Ty.
Na adres organizatorów e-mail:zawodydd@gmail.com większe gromy nie dotarły - TNX, Hi.

Powyższe spostrzeżenia napawają nas otuchą, że również w przyszłym roku szkolnym będziemy mogli spotkać się
w zawodach z okazji Dnia Dziecka.

73,

de Tomek SP5PY, Tomek SP5XO, Bogdan SP5WA, Paweł SQ5STS