HAMVENTION 2017
witam,
obejrzałem ten i kilka innych filmów z hamvention. trochę chaotycznie jest zrelizowany ale to nie problem. osobiście zaintrygowało mnie kilka wynalazków: loop antena z kondensatorem na szczycie gdzie pojemnośc jest zmianiana poprrez zzmiane geometrii anteny - interesujące,
FLEX 6600!!,
głośnik z DSP - CLRSPKR. fizycznie b.podobny do rewelacji w swoim czasie czyli słynnego AMCOM-a. ciekawi mnie porównanie obu urzadzeń, pomimo że AMCOM zniknął z rynku - prawdopodobnie "uciszony" przez konkurencje.
no i na koniec sam autor. rozesmiałem sie do łez - kiedy zapytał kolegę VK5 skąd pochodzi. sama konwencja jak to za wodą. najwiekszy rynek krótkofalarski no to i impreza na najwyższym poziomie - włącznie z odwozem autobusem do parkingu z samochodami.
Porównywanie z Burzeninem lub ŁOŚ-iem swiadczy tylko iż autor porównania nie ma wyobraźni i nie sledzi tego co sie w świecie dzieje - chyba że to miał byc żart. A szkoda bo można sie wiele nauczyć
Józef dzieki za obrazki. szkoda że praca zawodowa nie pozwoliła wybrac sie za wode. może następnym razem.

pozdro
jacek sp9ikf