EO75UPA - głupota czy prowokacja ???
Reakcja prezesa PZK - wskazana ......
Ja tam jestem zdania że to wszystko sie bierze z ohydnej manipulacji. Bo nie sztuka zdobyć władzę. trzeba jeszcze wiedzieć CO DALEJ. Bo jak nie ma konkretnego planu jak poprowadzić naród i gospodarkę to się zaczyna szukanie winnego. U nas było podobnie , nie pamietacie? Najpierw Żydzi i cykliści. Potem AK, trzeba było wszystkich uwiezic i rozstrzelać aby "był spokój" potem winna była komuna. Potem rok 68 i Żydzi polscy. Potem prezydentura Johnsons w USA i stonka tak pomiedzy okresami "błędów i wypaczeń". Zawsze był KTOŚ winien a według propagandy ... jak pokonamy tego "ktośia" to osiagniemy nirwane i szczęście wieczne, zapanuje pokój i dobrobyt... A głupki słuchaja i wierzą w te brednie niczym mohery w komisję "smoleńską". Krótkofalowcy jako elita techniczna to ludzie światli i powinnismy być ostoją normalności i spokoju państwa. Czyli głównie głosem rozsądku w sytuacjach "podbramkowych". A nie zapalnikem do konfliktów. Według mnie Ukraińcy powinni wejść do Europy. Bo biedę trzeba zwalczać. a jak każdy z nas , nie ważne czy w Portugalii , czy w SP. Czy na Ukrainie bedzie miał oparcie w rodzinie , dobra prace i pełna lodówke to nie w głowie mu będzie kolejna wojna. Na dodatek dzieci będa miały oparcie w dobrych szkołach , uniwerstyetach i innych akademiach, możliwość wyjazdu swobodnego gdzie tylko się chce to nie będzie o co walczyć zbrojnie. Po prostu, wystarczy drugiego człowieka uszanować, pokazać mu ze jest człowiekiem i ma nasz szacunek i przyjaźń i jest po zarzewiu konfliktu. Z ciemnoty i nierozumu bierze się wojna i inne konflikty. Z braku szacunku, z pychy, zazdrości... Tego sie trzeba wyzbyć. Dyskryminowanie Ukrainców w Europie i zabranianie Im wejścia nie jest rozwiązaniem tylko błędem ! Tego się trzeba wystrzegać. Popatrzcie na krótkofalowców w Internecie. Dwie trzecie ma inny kolor skóry jak my ! Szok!? Ale prawda. Sa rejony jeszcze biedniejsze i mniej wykształcone jak Ukraina. Bangladesz na przykład, kraj 40 razy biedniejszy od Polski. ONI dopiero maja przesrane! Biedni ludzie nawet koparek nie mają do budowy tam i melioracji...(!) Ale czy przez to są gorsi od nas?? Nie! Tylko nie maja prespektyw póki co na lepsze życie! Ale kiedyś i Oni dojdą do jakiego takiego poziomu, trzeba tylko czasu! Więc dlaczego mozliwości rozwoju bronic Ukraińcom ? Czego sie boicie ? Że bandera dojdzie do władzy? Nie dojdzie, bo cywilizacje zachodnie budując system potrafiły nawet "wychować" Niemców po wojnie na miłujacych pokój spokojnych ludzi. Więc wychowają i tamtych. Polska awangarda Europy i Świata tez dopiero będzie. Popatrzcie w Internet. Afryka nas wyprzedziła! Popatrzcie na Abidjan( stolica Wybrzerza kości Słoniowej) metropolia 2,5 mln ludzi, nowoczesne miasto! Bamako, następna stolica 1milion 700 tysiecy ludzi. Samochody na ulicach o jakich sie w Europie nie sniło co bogatszym. Kinszasa stolica Kongo... Popatrzcie na Google map! Metropolia jak trzy Warszawy. Nairobi..., Lumumbashi... Wymieniać dalej? Oczym wy ludzie pierdolicie?? Jaka dyskryminacja Ukraińców?! Oni tylko przez nasz kraj przejadą i pojada na zachód szukac lepszego życia. Zastanówmy sie KTO tu jest zacofany i tkwi w błedzie? Świat idzie naprzód i postempu nie zatrzymamy. HISTORIA TO JEDNO A KOMPLEKSY I MAŁOSTKOWOŚĆ to drugie. Nie wsyd wdepnąć w gówno, wstyd wdepnąć i zostać. Weźcie to na rozum, chca prowokować? To Ich błąd! A my sie nie dajmy sprowokować siedźmy cicho i pracujmy w eterze jak krótkofalowcom przystało. Żeby nie zrobił sie bajzel jak na 7,040 MHz. Nie dajmy sie prowokować. Spójrzmy szerzej na świat a wszystko bedzie ok. Prowokacja to gra na cudzych kompleksach tym którzy prowokują zależy aby nas wpuścić w maliny, pamietajmy o tym.