Kolejna nowa giełda krótkofalarska
[quote=EI2KK]
    SP2LIG pisze:

sp9aki pisze:

Widzę, że dla Greka bardziej istotne jest imię którym został podpisany jest dany post, niż jego treść merytoryczna.

Można i tak!

jokubek, gdybyś chociaż minimum nauk przyswoił sobie ze szkoły to na bank nie zbłaźniłbyś się jak wyżej. Widać że w domu też za dużo nie nauczyli.
    Swoją korespondencję podpisuje się, ale dla Ciebie jest to bez znaczenia.
    Można i tak !

Szukasz zadymy ??????

Greg.. jeśli to jest twoje prawdziwe imię..

Tak się jakoś przyjęło, że na forach internetowych używa się nickname...

Wpisy na forum nie są korespondencją..

Tak więc Greg (czy to na pewno twoje prawdziwe imię?) weź pod uwagę zasady które na każdym innym forum jakoś działają i nikt nie stwarza sztucznych problemów w temacie znajomości imienia.. [/quote]

EI2KK.

Sprawiasz wrażenie że jesteś na forum od dzisiaj a tak przecież nie jest. Już wiele razy tłumaczyłem się dlaczego używam angielskiej formy mojego imienia i nie mam zamiaru tego robić kolejny raz. Może mam Ci przesłać skan mojej metryki urodzenia ??????? Oczywiście w celu odczytania imienia i nie zadawania głupich pytań w przyszłości.

Co do tematu imienia to widzę że masz kolejny raz problem ze zrozumieniem prostego przekazu. Chyba masz jakiś tam poziom intelektualny i powinieneś wiedzieć że jak ktoś do Ciebie zwraca się per imię to wypadałoby użyć tej samej formy zwrotu. Zaprzeczysz czy przytakniesz ???
Mnie tak nauczono w domu i w szkole. Ja również nie stwarzam jakiegokolwiek problemu, jeżeli Ty tak to odbierasz to już jest to Twój i tylko Twój ból.
Wpisy na jakimkolwiek forum uważam za rodzaj korespondencji i postępuję tak jak postępowałem całe moje życie, czyli np. na tym forum każdy mój wpis jest podpisany moim imieniem i moim znakiem. Nikt nie musi robić dochodzenia i szukać w necie czegokolwiek o mnie, imię i znak załatwia wszystko.
Dziwię się że masz problemy ze skumaniem tak prostej i oczywistej sprawy.