Zawody VHF/UHF Six Hours Contest już w sobotę 2 marca
    sp6hed pisze:

Nie sądziłem , że dożyje takiego bajzlu w wykonaniu tak zwanych krótkofalowców .

To co ty napisałeś to zero logiki kupy się nie trzyma

Jeszcze rok góra dwa i tylko smród po was zostanie jak zwykle, zresztą już cuchnie nawet regulaminu zawodów wasz guru nie umie napisać poprawnie
    ZDZISŁAW SP6HED
Zdzisławie, mam inne zdanie na ten temat i nie zgadzam się z Tobą.
Z powyższych wpisów wynika, że problem masz tylko Ty i próbujesz w to wciągnąć innych - np. Szymona.
Do tego obrażasz Kolegów swoimi stwierdzeniami o "tzw. krótkofalowcach, smrodzie, guru" itp.
Przykro jest to czytać!

Nie martw się o Staszka SP6MLK i Kolegów z SP UKF, którzy wraz z Nim uaktywniają działalność stacji na UKF.
Jeśli, jak wieszczysz, ten pomysł się nie przyjmie, to i tak zasługą tej inicjatywy będzie ożywienie niektórych nowych stacji, a może pojawią się kolejni.

Reasumując: nie jątrz, nie dziel, rób dobrze swoje wierząc, że inni też mają rozum - nie tylko Ty. aniołekporuszonylol