CQ CQ strajkujący nauczyciel (HAM)
    sp9nrb pisze:

Czy już nawet nie rozumiesz w jakiej formie jest to pisane. Przecież nie piszę do ciebie. A, że się z tym identyfikujesz to nie moja wina.

Bo widzisz, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadza mi ani down pobierający korepetycje, ani żaden zwierz. Nawet, o zgrozo ty mi nie przeszkadzasz.

sp9nrb pisze:

A wiesz, ze to rodzice nie chcą ujawnienia korepetycji? Bo korepetycje to jest zmuszanie nauczycieli do tego aby przepuścili do klasy kolejnego Downa zrobionego po pijaku przez nowobogackiego, który w swym szpanowaniu zapomniał o rodzinie? I jest tak tępy, że dziecku w szkole podstawowej nie jest w stanie pomóc?

Ale, ale, inżynierze szlachcicu, już tak wysoko stoisz społecznie, że aż dziwne żeśmy nie podwładni tobie. I tak się zastanawiam dlaczego marnujesz swój żywot w tak kiepskim towarzystwie, gdzie dzieci tu piszących to downy które muszą pobierać korepetycje? Nie wiesz, że można korepetycje brać dla lepszego dokształcenia się? Poważnie takich rzeczy nie wiesz? Nie wierzę! A może przeszkadza ci to, że ludzi stać na to by płacić prywatnie za dodatkowe lekcje?

Potrafisz tylko szufladkować ludzi. Czy ty nie aby krasnoludkiem jesteś i mieszkasz w Szuflandii? Czy ty nie jesteś czasami Nadszyszkownik Kilkujadek? lol

Uporczywa i ciągła potrzeba szufladkowania ludzi to może być "zespół natręctw". Niestety, na forum tego nie wyleczysz. Niestety, bez psychiatry się nie obejdzie i prochów także.

I poważnie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

I tym miłym akcentem żegnam w tym temacie szlachcica który twierdzi, że ci co pobierają korepetycje to downy. pan zielony