QRA domowe pod moim znakiem
Koledzy, wiem ze nie zakoncze moim e-mailem tej dyskusji, ale proponowalbym zaczynac kazda zmiane i reperacje swiata od siebie. W Polsce i w Europie macie groznijsze piractwo. To piractwo drogowe. Ani piraci radiowi, ani zony krotkofalowcow, ani ich dzieci nie narobia tyle szkody i nie spowoduja takiej tragedii, jak moze zrobic jeden pijany kierowca, ktory uslyszy przez radio, ze nie ma policji na drodze (albo ze jest). A kwestia krotkofalarska juz niedlugo sama sie rozwiaze. W USA prawie nikt na CB nie rozmawia oprocz truckerow. A anteny moga sobie tylko stawiac dinasaury, ktore mieszkaja daleko od skupisk ludzkich. Srednia wieku krotkofalowcow w USA dochodzi do sredniej wieku ksiezy katolickich --- okolo 70. Jeszcze dziesiec lat (moze dwadziescia) i po sprawie.
Reszta...ma komputery :-) Mysle, ze sa miliony w USA, ktore w ogole radia nie sluchaly nawet tego FM. MP3,4 zalawiaja sprawe. (nie wiem czy sie smiac czy plakac, wybieram jednak to pierwsze). 73! Zbyszek, wv9s

PRZEJD NA FORUM