Nowy polski serwer YCS dla Fusion2 (DR2X) i MMDVM
Więc szanowny Panie przytoczę Pana cytaty:

1/ "A nie mówiłem?
Oczywiście powyższe można mieć w d***e i stosować mając klapki na oczach. Ale tak nie postępują inteligentni ludzie."

2/ "Chamstwo:
Istotą chamstwa jest właśnie brak empatii, czyli brak umiejętności wyczucia sytuacji w jakiej znalazł się drugi człowiek.
Buta:
cecha kogoś, kto jest nadmiernie pewny siebie i zachowuje się wyniośle, będąc przekonanym, że jest lepszy od innych i przysługują mu inne prawa.
Pycha:
jest nieuporządkowaną miłością wobec swej własnej wspaniałości."

3/ "Nie interesuję się 'bandytami eterowymi' tak jak nie jarają mnie dashboardy wygenerowane automatycznie przez oprogramowanie osób trzecich a nie moje własne."

4/ "Zapraszam w imieniu swoim jak i Kolegów do korzystania z systemu C4FM WIRES-X. Tam nie ma lokalnych kacyków mających niestety za mało empatii a za dużo władzy."

5/ "Jakiś samozwańczy Administrator niczym Pani nauczycielka w szkole daje polecenie "proszę wyjąć zeszyciki i zapisać sobie, że zamiast 26 od teraz będzie 60".

6/ "bo się pojawiasz na room POLAND (pod różnymi znakami co samo w sobie jest naganne)"

I tak na koniec cytat:

"Jak należy to byłoby, jak już tak, 260 a nie 60 nie wiadomo skąd"

odp: Jednak nie wiesz nadal o czym piszesz.

P.S. napisanie o kimś, że zachowuje się jak "coś" lub "ktoś", nie jest tym samym co napisanie, że jesteś "tym" czy "kimś".
Zagłębij się bardziej w istotę obrażania i pomówień.

Tak, zgadza się, takie szaleńcze ataki na kogoś kto podaje tylko do informacji prawdę i fakty o sprawach ściśle związanych z przeznaczeniem tego forum po winne być usuwane przez administrację.

Ale niestety dojrzała tu histeria osoby nie wypowiadającej się w temacie i do tego straszącej mnie paragrafami a i jak wyczytamy sądem też. I całe szczęście, że sądy są dla wszystkich.

Niech ten potok straszących mnie paragrafów będzie samooceną jego autora.

Przekazywanie dalsze informacji związanych z nowymi możliwościami jakie daje Fusion II w tym miejscu, jest szkodliwe dla zainteresowanych tematem bo niepotrzebnie musza czytać agresywne i bezpodstawne ataki na to co się tworzy dla dobra użytkowników C4FM.

Więc nie dając pożywki na pisanie przez Sz.P Adama SP9ACQ tematów nie związanych z tytułem tego postu postanowiłem zakończyć przekazywanie w tym miejscu informacji związanych z Fusion II.

Niebawem opublikuję jedynie w nowym temacie adres nowo powstającej strony WWW związanej z C4FM

Zapraszam wszystkich do korzystania z Fusion II

Konrad SP4XKB