"Pokój i Dobro" SR9P i kogo to boli?
    sp9tpl pisze:

Pawełek nie ma CTCSS, CTCSS to standard, a ten przemiennik reaguje na każdy subton z podanego wcześniej zakresu, także na 88.5Hz otwierającego OK0D..

Chyba nie reaguje na nic wesoły No chyba że ktoś tak zrobił że reaguje na każdy ton z palety co można technicznie zrobić ale po co?

Jedyna rada to ignorowanie i ciche namierzanie szkodnika aby kiedyś przekazać wiadomość szkodnikowi "mamy cię! i ujawnimy to kim jesteś i twój adres" np. na forum .

Dziś taka informacja może być bardziej bolesna niż sankcje prawne. Popatrzcie jak narobiła w gacie K. Godek jak ujawniono jej adres wesoły

UKE pilnuje komercyjnych pasm gdzie Państwo kroi gruby hajs za koncesje dla komercyjnych. Po prostu tam to się opłaca.