Uziemienie calej instalacji
poczatkujacy
Kolego SP3SWJ chyba mnie nie zrozumiałeś zbyt dobrze. Ja mam zrobiony uziom przez fachowca mam akurat taką sytuacje że mu coś się stale psuje nawet wyświetlacz w mierniku sam się uszkodził ja mu to naprawiłem a on mi wbił odpowiednim sprzętem i wykonał część ziemną, że tak się wyrażę. Tak dla dopełnienia tematu żeby wszyscy zrozumieli o co chodzi i które firmy omijać szerokim łukiem zapytałem. Swoja droga jak mi się rozłożył ze sprzętem do penetracji gruntu to nieco się zdziwiłem ile różnych końcówek i innych wynalazków miał. Jak łatwo z klienta zrobić os... i jak łatwo oskubać go z kasy szkoda słów na to.
Swoją drogą myślę że o mnie zapomniałeś zwróciłem się kiedyś z prośbą o pewien program do dds-a i obiecałeś go przerobić - nie doczekałem się szkoda wprawdzie jakoś sobie poradziłem temat nie aktualny.
Musimy pamiętać że nie każdy HAM ma worek Kasi i nie każdy sobie wszystko zrobi rękoma "fachowca sam".