Ciężkie życie PZK
wszystko o PZK, dobrze i źle
sp9nrb :".....A korzyścią będzie możliwość samodzielnej działalności na lokalnym rynku polityczno ekonomicznym. A co będzie jeżeli kolega sp9eno oraz zarząd OT50 policzą zyski i straty i podejmą decyzję słuszną ekonomicznie? Przecież Śląsk to region który w okresie międzywojennym wiedział co to autonomia i aż w 3 powstaniach dał temu wyraz. I teraz pytanie Jeżeli zdecydują się pożegnać z PZK i stworzyć np. "Śląskie Stowarzyszenie Krótkofalowców" to ilu ludzi odejdzie z PZK i przejdzie do tego stowarzyszenia? ...."

Braaaawo Kolego. Dzięki takiemu podejściu będziecie partnerami do rozmów z Burmistrzem Miasta Tarnowskie Góry, Wójtem Gminy Świerklaniec itd. Ja bym poszedł dalej. Stwórzcie stowarzyszenia miejskie albo wspólnot mieszkaniowych. Będzie jeszcze taniej. Sami sobie będziecie wręczać albo wymieniać się medalami. Będziecie jeszcze bliżej lokalnej władzy i lokalnych "elit" wesoły