Wspomóż działania Małopolskiego Stowarzyszenia Krótkofalowców!
Cześć! Tym razem post nietypowy i wprost: Potrzebujemy Twoich pieniędzy.

Nasz klub przez całe lata nie był remontowany i odświeżany.
Brakuje sensownego dostępu do Internetu, solidnego sprzętu.
Zaczęliśmy już remont nakładem sił i środków naszych członków. O ile z siłami problemu nie ma to prywatne środku finansowe się już skończyły. Udało nam się odnowić trzy pomieszczenia. Potrzebujemy tez pilnie opłacić usługi księgowe.

Chcielibyśmy stworzyć nowoczesny, działający i otwarty dla wszystkich klub krótkofalarski. Już teraz klub zaczął szkolić nowy narybek, już zaczynają się powoli pojawiać nowe osoby. Potrzebujemy jednak zastrzyku gotówki na start.
Za wpłaty o dowolnej wysokości dziękujemy i obiecujemy, że nie zostaną zmarnowane na kilometrówki, a będą służyły członkom braci krótkofalarskiej!

Kim jesteśmy?
Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców to położony w samym centrum zabytkowej części Krakowa, otwarty dla wszystkich klub, którego tradycje sięgają 1929 roku.

W ostatnim czasie klub przeszedł wiele zmian, pomijając te organizacyjne, została odmalowana część pomieszczeń, odgracone biuro QSL, wymieniona część oświetlenia na energooszczędne, prasa fachowa została już częściowo posegregowana i czeka na oprawę rocznikami. Większość materiałów do remontu została sfinansowana z prywatnych środków zaangażowanych członków społeczności.

Równolegle klub uruchomił kurs krótkofalarski, który ma na celu zachęcenie oraz ułatwienie startu w tym wspaniałym hobby. Niestety dużą przeszkodą w prowadzeniu kursu przez Internet, jest brak sensownego dostępu do sieci, na co również chcielibyśmy zebrać pieniądze.

Co chcielibyśmy sfinansować:

1. Obsługę księgową
2. Solidny dostęp do Internetu
3. Zakup farb, lakierów, pędzli do dalszego odnawiania pomieszczeń
4. Wymiana wykładziny
5. Zakup solidnego, klubowego radia, aktualnie wszelkie zajęcia odbywają się na prywatnym sprzęcie prowadzących
6. Zakup regałów i półek na zgromadzoną i posegregowaną prasę elektroniczno-krótkofalarską.