Naprawa YAESU FTDX10
[quote=SP8SID]Mój Yaesu FTDX10 został uszkodzony na skutek przepięcia w czasie burzy (przepaliło bezpiecznik w zasilaczu, płyta w TV, modem WiFi i płata w komputerze).
FTDX10 po prostu przestał się włączać.
Pojechał do CompSpark gdzie długo leżał ale serwis się poddał bo podobno nie miał jak sprawdzić z braku elem / płyt zamiennych czy jak to dalej zwał.
Zależało mi na opinii dla ubezpieczyciela. Ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie a mi zostało radio.

W domu po podpięciu zasilania odpala się ekran i woła o aktualizację. Ściągnąłem najnowszą z strony Yaesu ale radio nie przechodzi wszystkich. Udało mi się tylko 3 zaktualizować przy kilkunastu próbach.

Doradźcie gdzie wysłać radio by mogli go może ożywić ? Lokalny serwis RTV nie stwierdził żadnych widocznego przepalenia itp.

[/quot

To te nowe cudeńka się psują ??