Odezwa Związku radioamatorów Rosji.
Proputinowcy działają.
    NOCNNIAK pisze:

sq5nww pisze:

Czyn tej "baby" jest wyraźnie penalizowany w polskim prawie karnym oraz umowach międzynarodowych i nie ma znaczenia jakiego państwa poszkodowany jest oficjalnym przedstawicielem. Inaczej wygląda to tak jak prawo Kalego. Jest to woda na młyn dla antypolskich ruchów na świecie, aby umacniać tezę o dzikości polskiego społeczeństwa.

Jestem w stanie zgodzić się z tą opinią.
    Natomiast nie jestem w stanie przejść do porządku dziennego nad zaniechaniem ze strony policji.
    ...

Ja również zgadzam się z błędami popełnionymi przez Policję. Tylko nie wiem, czy to były błędy, czy realizacja wytycznych.
Ktoś w najwyższych kręgach polskich służb robi krecią robotę na szkodę Polski.
Ten ambasador miał swoją ochronę i jak widać na materiałach filmowych celowo nie interweniowali. Jakby wszystko działało po ich myśli.
Niezależnie od wszystkiego polska Policja z definicji powinna tę paskudną Ukrainkę rzucić na glebę i kolanem, jak ich szkolono przydusić na gardło, założyć obrączki i zawlec za kudły do pudła. Byłby mniejszy szum medialny a i incydent międzynarodowy nie miałby takiego rozmachu.

Ciekawy komentarz obecnych wydarzeń opublikował Pan Jacek K. Matysiak Polecam tą krótką, acz treściwą lekturę.

Kretyna kurczę blADE czytanie tych materiałów nie dotyczy, nie jego poziom rozumowania.