Nasłuchy ze wschodu
    Bladawiec pisze:

sp9nrb pisze:

Aleście wy dziecinni. Piszecie o innych zmanipulowanych propagandowo, tylko spójrzcie na siebie. Już od dzieciństwa wami ( i mną też) manipulują. Od pani w przedszkolu do uniwersytetu 3 wieku. Zawsze ktoś nam tłumaczy jak mamy myśleć, kogo popierać, co mówić i jak przypodobać się władzy.

Każdy mierzy swoją miarą więc czemu widzisz u innych kunktatorstwo?.
    Samodzielnego myślenia uczą rodzice nakazując podchodzić krytycznie do tego co ci inni mówią a manipulacją jest przypisywanie inaczej myślącym głupoty. Takie bolszewickie podszywanie się pod autorytety. Zamiast "kto nie jest przeciwko nam jest z nami" mówią: "kto nie z nami, ten przeciwko nam!"

To nie takie proste. Do wieku 15 lat nie masz co tłumaczyć dziecku dwoistości świata bo przez przypadek powie gdzieś więcej niż trzeba i problem gotowy. I das sobie spokój z przymiotnikami. Bo autorem książek był Goebbels. Czyli powinno się inny przymiotnik wpisywać. Ale co innego mnie ciekawi jakich przymiotników będziesz używał jak wiatr historii się odmieni. Może te teksty nie znikną i będzie wesoło.

JAK

P.S A jak to było? kto nie skacze ten jest .............. Hop, hop, hop, Kto to propagował

8)