Zawody Dzień Dziecka 2022
VI edycja zawodów
Koleżanki i Koledzy

Klub SP2ZIE Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, w poniedziałek, 06.06.2022 roku w godz. 17:00-20:00 LT w ramach obchodów Dnia Dziecka (nieco przedłużonego 😉,) będzie prowadził zajęcia radiowe dla zuchów z 7 Gdyńskiej Gromady Zuchowej.
Dzieci w wieku 8-11 lat po raz pierwszy będą miały styczność z radiem i będą nawiązywały swoje pierwsze radiowe kontakty.
Gorąco zachęcamy Koleżanki i Kolegów do nawiązywania łączności z młodymi operatorami i sprawienia im radości, bo nic tak nie cieszy dziecka przy radiu, jak odpowiedź innego operatora bardzo szczęśliwy
Połączcie się z naszą stacją i dajcie szansę dzieciom poczucia radości jaka płynie z amatorskiej łączności. Warto poświęcić chwile dla najmłodszych operatorów …
W poniedziałek 06.06.2022 roku po godz. 17:00 Klub SP2ZIE zaprasza do łączności z najmłodszymi adeptami sztuki operatorskiej.

Za SP2ZIE Team
Darek SP2HQY