ŁOŚ 2023
a mówili, że nie będzie...
    sp9nrb pisze:

Mądralo weź poczytaj, bo nie masz o tym zielonego pojęcia (jak w wielu innych sprawach zresztą) ile edycji ŁOŚ-ia już się odbyło bardzo szczęśliwy

Aż się prosi napisać: NIE UCZ OJCA ROBIĆ DZIECI

No i odrób lekcje. Wielokrotnie Ci radziłem bardzo szczęśliwy

Przykro mi ale jesteś na takim poziomie, że nie wiem, kto dał ci kaprala. Ty nie jesteś w stanie pojąć podstawowych rzeczy z firmy w której byłeś zatrudniony. Dlatego cokolwiek trudniejsze zagadnienie przyprawia cię o ból głowy. Twój poziom przypomina szeregowego bez ukończonej szkoły podstawowej. Czasy wszechmocnych towarzyszy partyjnych już dawno minęły. Mundur (nawet niebieski prezesa) nie chroni przed konsekwencjami prawnymi. Wiele nowych przepisów weszło w życie. Nie można udawać, że te przepisy nie istnieją. Jeżeli się uda, będą złote odznaki. Ale jeśli będzie nieszczęście z udziałem ludzi to kilka osób wyląduje na państwowym wikcie. Jako dobry samarytanin zaniesiesz im paczkę? Nie!!! Wszyscy będziecie robić to co takie zwierzątka robią z tonącego okrętu.

Wiem, ze wiele osób to czyta. Dlatego taka mała sugestia. Jedziesz na ŁOSia wykup sobie 3 dniowe ubezpieczenie turystyczne. Nie jest drogie a wiele problemów pomoże rozwiązać.

JAK
[/quote]

To już trzeci raz kiedy nie wiem co mam napisać.

Chłopaku wyjdź z kuchni

Weź z kimś porozmawiaj.

Mam wyrzuty sumienia bo Góry Tarnowskie są obok Lublińca. Jesteś nieustannie i permanentnie zaproszony.

Oferuję Ci transport do domu po każdym klubowym spotkaniu.

Chłopaku zapraszam