Elementy nośne do anten
pod anteny quad, spiderbeam, itp.
Szkoda słów gościu do Ciebie. Jak czytasz,tak i rozumiesz pewne sprawy. Ja napisałem chyba dość wyraźnie - mnie Twój wiek nie interesuje. Chodzi mi li tylko wyłącznie o Twój staż. Dlaczego - także to napisałem. Mądrością akurat nie grzeszysz podpierając się cytatami. Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to,że są wybrane z kontekstu. A szkoda. Moje słowa - przeczytaj dokładniej - gdy ja miałem pierwsze łączności za sobą,to Ty dopiero nóżkami tupałeś. Ale znając życie,trzeba często tłumaczyć po dwa,trzy a czasami po cztery razy,aby jakaś osoba pewne rzeczy zrozumiała. Jeśli chodzi o staż,to jest dość znaczny w stosunku do Twojego. Czy teraz dotarło,o co chodziło z tym tupaniem nóżkami?! A swoja drogą,poczytaj jeszcze raz wypowiedź jednego z Kolegów,który pisze na temat użytego materiału i od kiedy stoi jego antena. Ale to było na tyle dawno temu,że Ciebie praktycznie to nie powinno interesować,bo 6 lat temu. Czyli Ciebie jeszcze przez kolejne 3 lata na pasmach krótkich nie było. Napisał to Kolega - SQ5TF. Poproś Kolegę na priv. i dowiesz się niedowiarku więcej na temat wędek z fiberglassu jako materiału używanego do budowy anten. A teraz całkiem już poważnie - nie znajdziesz lepszej ceny jak ta,która podałeś za te rury z włókna szklanego. No,no! Całkiem przyzwoita cena na każdą kieszeń! 30 - 40 zł. za jeden mb.. Gratuluję! Jeżeli jest ktoś chętny na te rury,to proszę zadzwonić do Kol. Jurka SP3GEM i jak podejrzewam wyjdzie na to samo z tym,że będzie już gotowa antena Cubical Quad. Masz dobry start - gorzej jednak z dalszą trasa. Ale co mnie to tam..... SP3SUL.