Zjazd Techniczny w Burzenienie 2023
    sp9acq pisze:

Zrozum, początkowo nie chciałem się nawet koło Tego Pana zatrzymywać (przechodząc), po tym jak zostałem określony jako złodziej.

Ale wait, dlaczego mam niby znosić takie uwagi? Wydałem swoje pieniądze na podróż, odwołałem swoje spotkania, poświęciłem czas.

Ale zachowujesz się, jakby ten wspomniany człowiek miał napisane na karteczce z przybitą pieczątką Ośrodka i HSu, "Zwyzywać Adama od złodziei". To ci zaręczam, że nie miał.

Ja choćbym przyjechał z księżyca, to miałbym z tyłu głowy, że na stanowiskach ochroniarskich w ośrodkach wypoczynkowych gdzieś pod Łodzią raczej nie są zatrudniani ludzie po szkoleniu FBI czy CIA, żeby prowadzić kompleksowe rozpoznanie. Gość ma z tyłu głowy ma za zadanie ochronić w czasie gdy inni śpią mienie mnóstwa luda z których każdy przywiózł średnio przynajmniej po jednym urządzeniu za kwotę bliskiej średniej krajowej. Owszem - z twojej perspektywy jest to sytuacja przykra, i mi jest z tego powodu przykro i chciałbym do podobnych sytuacji nie dopuścić w przyszłości.

JEDNOCZEŚNIE:

(i przeczytaj poniższe biorąc pod uwagę, że nie chcę w ten sposób porównać Cię do złodzieja, jakkolwiek by ci to mogło z tego rozumowania przyjść do głowy - po prostu zawczasu mówię dla wyjaśnienia intencji)

Spoglądając z perspektywy osoby współodpowiedzialnej za uczestników za bramą, lepszą sytuacją jest wyłapać o jeden "false positive" za dużo, niż jedną osobę z niecnymi zamiarami za mało. Powiem ci więcej - nawet gdyby w podobnej sytuacji do twojej było dziesięć, czy dwadzieścia osób, to (poza tym, że byłoby to już nieco podejrzane) - osobiście wolę to, od podptaki dziwnylonego TRXa i zaburzonego poczucia bezpieczenstwa uczestników. Wolę kilku kolegów z urażoną dumą zamiast jednej osoby ze świadomością, że po ich pokojach mógł ktoś buszować, w panice zrobić krzywdę którejś YL lub dzieciakom, jeśli ktoś z nimi przyjechał.

Dlatego - po raz już któryś, proszę Cię o zrozumienie, zapraszam do rozmowy f2f, czy to poza zjazdem czy na zjeździe i serdecznie pozdrawiam.